Anna Rosa

+48 530 007 472

 

 

 

Anna Rosa ma ponad 20-letnie doświadczenie w rekrutacji (poszukiwanie bezpośrednie, rekrutacja klasyczna), HR i zarządzaniu ludźmi w środowisku międzynarodowym. Studiowała na SGGW w Warszawie. Biegle włada językiem angielskim oraz ma dobrą znajomość języka rosyjskiego.

W rekrutacji najbardziej lubi dostarczanie klientom i kandydatom rozwiązań odpowiadających ich potrzebom w bardzo różnorodnym i wymagającym środowisku.

Dołączyła do CNA International Executive Search w kwietniu 2015 roku. Wcześniej ponad 12 lat pracowała w Wielkiej Brytanii jako wewnętrzny specjalista ds. HR i rekrutacji oraz jako konsultant w firmie executive search, świadcząc profesjonalne doradztwo w wielu specjalistycznych dziedzinach. W 2009 roku wróciła do Polski, aby prowadzić oddział brytyjskiej firmy rekrutacyjnej w Warszawie.

W roli konsultanta wspiera wszystkie aspekty procesu rekrutacji, od zarządzania projektem po komunikację z klientem i poszukiwania kandydatów.

Ma doświadczenie w rekrutacji pracowników na każdym poziomie stanowisk – od absolwentów po kierownictwo wyższego szczebla. Prowadziła i koordynowała działania rekrutacyjne w Wielkiej Brytanii, Polsce, Rumunii, Bułgarii, na Litwie, Łotwie,  Słowacji i Ukrainie.

 

 

Get in touch: