Czech Republic

 

 

Díky své strategické poloze hrál region, kterému dnes říkáme Česká republika, v dějinách zásadní vojenskou i ekonomickou roli. V současnosti je Česká republika zemí obchodu a hnací silou výroby v Evropské unii a jejím nejdůležitějším obchodním partnerem je Evropská unie.

Česká republika je obecně považována za jednu z nejvyspělejších postkomunistických zemí ve střední Evropě a její ekonomický rozvoj vychází z dlouhé historie špičkové výroby a strojírenství. Tato země má vysoce rozvinutou energetickou a IT infrastrukturu a pracovní sílu s tradičním vzděláním na dobré úrovni.

Mezi nejdůležitější průmyslové sektory dnes patří automobilový průmysl, výroba, IT, finanční služby a doprava. Nebývalý vzestup zažívá sektor služeb a stoupá také obliba center sdílených služeb, elektronického obchodování a nemovitostí. Tato země zažívá plošný růst a díky svému relativně stabilnímu politickému a finančnímu klimatu je oblíbená mezi investory.

Společnost CNA International začala v České republice působit v roce 2015. Otevření nových kanceláří v centru Prahy v červenci 2019 předznamenalo další růst společnosti v České republice.

Mezi naše služby patří přímé vyhledávaní klíčových zaměstnanců, interim management a personální poradenství v oblasti rozvoje a hodnocení talentů. Z našich kanceláří v centru Prahy pomáháme klientům ve většině oborů a funkčních oblastí, ať se nacházejí kdekoliv:

Odvětví                                                                Funkce:                              

Výroba                                                                  Obecný management

Rychloobrátkové zboží                                      Prodej a marketing

Zdravotnictví                                                       Výroba a provoz

IT a strojírenství                                                  Dodavatelský řetězec a logistika

Móda a maloobchod                                          Finance a účetnictví

Služby a poradenství                                          IT a strojírenství

Stavebnictví a reality                                          Jakost

Finanční služby a bankovnictví                         Nákup

 

V CNA chápeme důležitost pečlivého plánování v kombinaci se znalostí trhu a efektivní realizací pro maximálně úspěšný nábor. Při spolupráci s CNA zažijete špičkový a transparentní proces. Náš fakturační model, díky kterému klienti vidí každou fázi procesu včetně cenotvorby, je předpokladem spolupráce, která zaručuje nejlepší výsledky.

Pokud chcete důvěrně probrat vaše potřeby v důvěrnosti, kontaktujte nás.


Office

CNA Czech Republic:

Pasáž Černa Růže , Stairwell 1, 4th floor, Na Příkopě 853/12, 110 00 , Praha , Czech Republic

 +420 222 312 030

 czechrepublic@cnaint.com

 


Meet the Team
 • Andrea Colantoni
  Senior Partner
  Andrea joined CNA International in 2019 as a Senior Partner. In addition to managing the Czech branch of CNA International he also conducts senior-level search assignment in person....
 • Lenka Kholová
  Partner
  Lenka joined CNA International in 2019 and is a Partner, specialized in Retail industry. She has over 20 years of management experience in the Retail, E-commerce and..
 • Olga Cervena
  Client Partner
  Olga has a wealth of experience from Executive Search and HR Management going back to the 1990’s. She has joined CNA International in 2019 and is a Client Partner…
 • Amy Lam
  Senior Research Consultant
  Amy is a Senior Research Consultant and is responsible for market research, candidate identification and candidate approach and screening. She has done searches for...
 • Sanoj Vettath
  Consultant
  Sanoj is a Consultant in CNA International since 2019 and works mainly on positions in IT and Engineering. He began his career in recruitment in 2011 as Technical Recruiter for the US market.
 • Maros Petres
  Senior Consultant
  Maroš joined CNA International in 2020 as a Senior Consultant helping business leaders make a strategic people management decisions. Maroš launched his professional career in Dubai,...

 

 


 Candidate Enquiry