Paweł Ziółkowski

Consultant

+48 668 647 202

 

 

Paweł Ziółkowski jest psychologiem zarządzania, ekspertem w obszarze HCM i TM. Specjalizuje się w tworzeniu oraz rozwoju innowacyjnych rozwiązań motywacyjnych, które wykorzystują nowe technologie, wspomagają zarządzanie ludźmi, umożliwiają mapowanie motywacji, personalizację systemów motywacyjnych i transformację pracy w kierunku samorealizacji.

Paweł ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami i zespołami projektowymi w obszarze konsultingu oraz rozwoju nowych produktów i usług. Zrealizował ponad 100 projektów dla największych polskich i międzynarodowych firm z sektora zaawansowanych technologii, finansów, FMCG oraz sektora publicznego. Ma bogate doświadczenie w pracy z menedżerami najwyższego szczebla jako doradca i coach.

Od czterech lat jest zaangażowany w projektowanie i rozwój aplikacji Business Intelligence, data-driven HR, People/Predictive Analytics.

Paweł jest absolwentem Wydziału Psychologii Organizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył specjalistyczne programy szkoleniowe w obszarze zarządzania w USA, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Irlandii i w Polsce.